Skip to Main Content
Aš ieškau
hidden1hidden2

Odos paruošimo svarba

Odos paruošimas yra labai svarbus chirurginių infekcijų prevencijai. Rekomenduojama naudoti 2 proc. chlorheksidino gliukonatą ir 70 proc. izopropilo alkoholio tirpalą, skirtą odai dekolonizuoti prieš operaciją. Tai grindžiama daugybe įrodymų, leidžiančių manyti, kad tai yra geriausias prieš chirurginės odos antiseptinis preparatas . Faktai rodo, kad pati paciento oda yra daugelio ligų sukėlėjų, veikiančių chirurginių infekcijų, šaltinis . Todėl norint daugiau dėmesio skirti odos antiseptikai, ji gali turėti didelės įtakos infekcijos lygiui.

hidden1hidden2

Chirurginių infekcijų išmanymas

Tyrimai parodė, kad chirurginių infekcijų dažnumas tarp ligoninių ir tarp chirurginių procedūrų labai skiriasi . Chirurginės komandos, kurios žino savo chirurginių infekcijų dažnį, gali imtis priemonių jam sumažinti. To galima pasiekti per pagrindines, santykinai nebrangias infekcijų prevencijos priemones .

hidden1hidden2

Lyderiavimas organizacijose

Kad būtų galima sėkmingai užkirsti kelią chirurginių infekcijų mažinimui, labai svarbus yra lyderio vaidmuo. Apskritai hospitalinių infekcijų mažinimo svarba turi būti planuojama visuose organizacijos lygiuose, ir reikia imtis lyderiaujančio vaidmens kovojant su infekcija. Tinkamas lyderiavimas yra ypatingai svarbus, kuriant kultūrą, kuri skatina geriausią praktiką ir kur hospitalinių infekcijų vengimas yra visų darbuotojų prioritetas .

hidden1hidden2

Tinkamų produktų ir sprendimų naudojimas optimaliai apsaugai

„MölnlyckeHealth Care“ didžiuojasi, sukūrusi saugiausius chirurginius vienkartinius sprendimus tiek pacientams, tiek gydytojams. Infekcijos prevencija yra viskas, ką įmonė daro, ir ji nuolat tobulina naujus produktus ir sprendimus, kad suteiktų dar geresnę personalo ir pacientų apsaugą. Tinkamų produktų pasirinkimas yra esminis elementas palaikant ir kuriant sėkmingą kontrolę.

„Biogel®“ – chirurginės pirštinės

„Biogel“ turi aukštos kokybės pradūrimų indikacijos sistemą, skirtą stiprinti saugumą. „Biogel“ pradūrimų indikacijos sistema aptikta iki 97 proc. pirštinių pradūrimų. Tai saugumo savybė, kuri padeda sumažinti pavojų pacientams ir medikams nuo per kraują plintančių ligų sukėlėjų, įskaitant ŽIV ir hepatito virusus. Apibendrinus, „Biogel“ chirurginės pirštinės turi geriausią priimtiną kokybės lygį (AQL)​ rinkoje, kai reikia apsaugos nuo pradūrimų .

Nustatyta, kad dvigubos pirštinės mažina chirurginę kryžminę infekciją tarp personalo ir pacientų . Dvigubas pirštines rekomenduoja JAV AORN (Operacinių registruotų slaugytojų asociacija) ir RCS (Karališkasis Anglijos chirurgijos koledžas). Tyrimai parodė, kad perforacijos nustatymas operacijos metu buvo nerimą keliantis veiksnys 37 proc., naudojant vieną pirštinę, palyginti su 87 proc., su „Biogel“ pradūrimų indikacijos sistema. Pridedant antrąją chirurginių pirštų porą, gerokai sumažėja vidinių pirštinių perforacija: 34,7 proc. – su vienkartinėmis pirštinėmis ir tik 3,8 proc. – su dvigubomis pirštinėmis    .

Peržiūrėkite mūsų chirurginių pirštinių asortimentą

„BARRIER®“ – chirurginio personalo apranga

„BARRIER“ chirurginio personalo apranga apima įvairius apsaugos ir komforto derinius, pritaikytus įvairiausiems skirtingų procedūrų reikalavimams. „BARRIER“ specialūs procedūiniai produktai, sulankstyti taip, kad juos būtų lengva aseptiškai uždėti. Chirurginiai chalatai ne tik apsaugo nuo chirurginių žaizdų infekcijų, bet ir apsaugo komandą nuo skysčio užteršimo. „BARRIER“ chirurginiai chalatai užtikrina skirtingus apsaugos lygius, apimančius poreikius mažiau invazinėse operacijose su skysčiams atsparia medžiaga, ir operacijoms su gausiu skysčių kiekiu, su orui laidžiomis plastikinėmis sutvirtinamomis priekinėmis dalimis, nepralaidžiomis rankovėmis ir siūlėmis. Galima dirbti sudėtingiausiomis sąlygomis vilkint visiškai neperšlampamą chirurginį chalatą. „BARRIER“ chirurginiai chalatai taip pat turi labai aukštą komforto lygį dėl orui laidžios ir minkštos medžiagos.

Drabužiai yra sukurti taip, kad užtikrintų pacientų saugumą ir komfortą medikams. Vienkartinio naudojimo personalo kostiumai ir švarkai suteikia komfortą ir kokybę ir galimybę kiekvieną dieną dėvėti naują švarią aprangą. Vienkartiniai personalo kostiumai padeda kontroliuoti hospitalinę infekciją . Švaraus oro kostiumai užtikrina veiksmingą infekcijos barjerą ir mažina odos dalelių srautą, pernešantį bakterijas nuo darbuotojų į aplinką   . Mūsų personalo aprangos asortimente yra galvos apdangalai ir kaukės.

Peržiūrėkite mūsų personalo aprangos asortimentą

„BARRIER®“ – chirurginiai apklotai

Visi „BARRIER“ apklotai yra skirti užtikrinti pacientų saugą, sudarant barjerą mikrobų migracijai. Veiksminga infekcijos kontrolė, kai reikia, pasiekiama per nepralaidžią medžiagą, o veiksminga skysčio kontrolė gaunama absorbuojant arba naudojant skysčių surinkimo maišelius ir užtikrinant sausesnę darbo zoną. Visi gaminiai sulankstyti taip, kad užtikrintų optimalų aseptišką naudojimą ir paprastą uždėjimą, kuris taip pat padeda prie infekcijų kontrolės. „BARRIER“ gaminiai taip pat parduodami su geriausiu prieinamu aptarnavimu ir pagalba, įskaitant mokymus apie tai, kaip optimaliai juos naudoti, bei pritaikytus tiekimo bei logistikos sprendimus atsižvelgiant į jūsų poreikius. 

Peržiūrėkite mūsų chirurginių apklotų asortimentą

„HiBi®“ antiseptikai – rankų ir viso kūno plovimas

Rankos yra galimas mikroorganizmų perdavimo ir šaltinis . „HiBiScrub“ naudojimas kartu su „HiBi Liquid Hand Rub+“ nedelsiant sunaikins, naudojant veiksmingą „Scrub up“ ir „Top Up“ metodiką . Šis derinys turi iki šešių valandų liekamąjį toksino poveikį .

Paciento oda yra svarbus žaizdų užteršimo šaltinis   ir svarbu sumažinti mikrobų kiekį, taigi ir infekcijos riziką. Tai paprastai atliekama prieš operaciją, apiplaunant visą kūną. „HiBiScrub“ padeda užkirsti kelią chirurginėms infekcijoms (SSI) ir hospitalinėms infekcijoms (HAI)  . Jis užtikrina greitą apsaugą ir iki šešių valandų liekamąjį toksino poveikį . „HiBiScrub“ yra malonus odai, nes jame yra dermatologiškai patikrintas emolientų mišinys .

hidden1hidden2

'References'

Kontaktai
Mölnlycke Uždaryti

Sveikatos priežiūros specialisto patvirtinimas

Informacija puslapyje, į kurį eisite, skirta sveikatos priežiūros specialistams. Paspaudę žemiau esantį laukelį patvirtinate, kad esate sveikatos priežiūros specialistas.