Skip to Main Content
Aš ieškau

Tvarsčiai su „Safetac“: Įrodytas geresnių rezultatų pasirinkimas

Mes žinome, kad perrišimai pacientams sukelia daug skausmo ir streso – sutrikdydami gijimo procesą. Todėl mes sukūrėme „Safetac®“, kuris visam laikui pakeitė žaizdos priežiūrą.  

Senyvo amžiaus moteris sode
„Safetac“ palaiko greitesnį gydymą ir geresnius pacientų rezultatus

"Safetac" yra originalus mažiau skausmo keliantis lipnus silikono kontaktinis sluoksnis. Jis sukurtas, kad minkštai priglustų prie odos, neprilipdamas prie drėgnos žaizdos  – tad jį galite lengvai nuimti nepažeisdami odos   . Tai reiškia mažiau skausmo pacientams . „Safetac“ taip pat apsaugo naujus audinius ir nepažeistą odą, todėl žaizda netrikdoma, kad būtų galima paskatinti gijimą       . Apsaugo odą nuo žalingo nutekėjimo ir maceravimo     . Mažesnio skausmo ir mažesnio  odos pažeidimo kombinacija  -   palaiko greitesnį gydymą ir sumažina gydymo išlaidas  -   .

Nuo pat pradžių gydytojai, kaip ir jūs, gydantys šimtus milijonų  pacientų visame pasaulyje, pasitiki „Safetac“. Mes stengiamės pelnyti šį pasitikėjimą, paremdami savo produktus kokybės įrodymais. Ar žinote, kad daugiau kaip 450 recenzuotų išvadų patvirtina  „Safetac“ privalumus? Šis patikimumo turinys apima daugiau kaip 30 atsitiktinių imčių kontroliuojamų tyrimų .

Mes suprantame, kodėl jūs norite ne tokių skaudžių gydymo būdų, kurie užtikrina greitesnį gydymą ir geresnius pacientų rezultatus. Ir mes žinome, kad patiriate spaudimą sumažinti priežiūros išlaidas. Mes galime padėti. Galite pasitikėti "Mölnlycke" tvarsčiais su "Safetac" - jie padės pasiekti geresnių gydymo ir ekonominių rezultatų. Išbandykite „Mepilex“„®“, „Mepitel“„®“, „Mepiform“„®“ ir „Mepitac®.“

'References'

Share this page on social media

Kontaktai
Pasirinkite rinką

Pasirinkite savo rinką

Mölnlycke Uždaryti

Sveikatos priežiūros specialisto patvirtinimas

Informacija puslapyje, į kurį eisite, skirta sveikatos priežiūros specialistams. Paspaudę žemiau esantį laukelį patvirtinate, kad esate sveikatos priežiūros specialistas.