Skip to Main Content
Aš ieškau

Pasaulyje pirmaujanti medicinos sprendimų kompanija

Mes kuriame ir teikiame medicininius sprendimus, siekdami pagerinti sveikatos priežiūros veiklą - nuo ligoninės iki namų.

mokslininkai laboratorijoje
Medicininiai sprendimai klinikinių ir finansinių rezultatų gerinimui

Visame pasaulyje sveikatos priežiūros sistemos ir specialistai susiduria su sunkumais, siekiant suteikti geresnę slaugą už mažesnę kainą vis didesniam žmonių skaičiui. Šiam tikslui reikia novatoriškų sprendimų, kuriais galima pasitikėti. Štai kur pasirodome mes. Esame čia tam, kad pagerintumėme sveikatos priežiūros rezultatus. Mes visada ieškome naujų būdų tobulėti. Mūsų tikslas yra teikti efektyvius sprendimus ir siūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Sprendimai, gerinantys rezultatus

Mes turime vieną tikslą - pagerinti sveikatos priežiūrą visame pasaulyje. Ir suteikti sveikatos priežiūros specialistams tai, ko jiems reikia, siekiant geriausių klinikinių, gydymo ir finansinių rezultatų.

Tačiau skirtingi sveikatos priežiūros specialistai turi skirtingus poreikius. Visų pirma juos išklausome, kol įsitikiname, kad mes juos suprantame. Tuomet mes kuriame sprendimus, kurie yra tinkami jiems ir jų pacientams, ir kurie yra paremti įrodymais.

Mes taip pat skatiname efektyvumą ir kitais būdais. Dalindamiesi žiniomis apie mūsų specialistų klinikines sritis. Padėdami formuoti sveikatos priežiūros politiką ir protokolus, keliančius sveikatos priežiūros standartus visame pasaulyje.

Mes jaučiame įsipareigojimą sveikatos priežiūros specialistams. Ir mes tai įrodome kiekvieną dieną.

Pasaulinė kompanija su Švedijos paveldu

Klientai naudoja mūsų sprendimus beveik 100 šalių - ir mes tiesiogiai dirbame daugiau nei 40 iš jų.

Nors esame  pasaulinė kompanija, mūsų pagrindinė buveinė vis dar yra Geteborgo mieste - netoli nuo Mölnlycke miesto (tariama "Mon-lika"). Tai vieta, kur kompanija buvo įkurta 1849 m., ir iš kur kilo "Mölnlycke" pavadinimas.

Mes visada mokomės iš jūsų patirties. Pasakykite mums, kaip jūs naudojate mūsų sprendimus arba praneškite apie nepageidaujamą įvykį.

Įrodant tai kiekvieną dieną

Sveikatos priežiūros specialistai įkvepia mūsų žaizdų gydymo, profilaktikos ir chirurginius sprendimus. Jų nenutrūkstama paieška naujų ir geresnių pacientų priežiūros būdų skatina mus diegti naujoves. Jie turi tai, ko reikia norint pakeisti savo pacientų gyvenimą. Ir jie tai įrodo kiekvieną dieną.

Pažiūrėkite ir pamatykite, ką tai reiškia.

Share this page on social media

Kontaktai
Pasirinkite rinką

Pasirinkite savo rinką