Skip to Main Content
Aš ieškau

Žaizdų plovimas.

Gijimo palaikymas.

hidden1hidden2
hidden1hidden2
Naujas požiūris į žaizdų plovimą

Gydant žaizdas vis dar įprasta naudoti muilą ir vandenį arba stipresnius tirpalus. Problema ta, kad muilas ir vanduo neveiksmingi prieš kai kuriuos patogenus, o daugelis stipresnių tirpalų gali sutrikdyti gijimo procesą ir pažeisti žmogaus ląsteles.

Granudacyn® – tai jūsų žaizdų plovimo priemonė, kuri išvalo žaizdas ir palaiko gijimą.

.

hidden1hidden2
Pristatome Granudacyn – pirmo pasirinkimo žaizdų plovimo priemonę

 

 

Ar žinojote.....

kad žaizdų plovimo priemonės padeda žaizdoms gyti,
pašalindamos žaizdoje esančiu nešvarumus ir sumažindamos infekcijos riziką?

hidden1hidden2
Vienas sprendimas. Daug žaizdų.

Granudacyn® yra irigacinis tirpalas, saugiai konservuotas hipochloro rūgštimi (HOCl). Jis naudojamas lėtinėms, ūminėms, chirurginėms ir užterštoms žaizdoms, taip pat pirmojo ir antrojo laipsnio nudegimams plauti ir drėkinti. Jį taip pat galima naudoti jautriems audiniams, pavyzdžiui, kremzlėms, sausgyslėms, raiščiams ir kaulams  arba į ausį, burną, chirurgines žaizdas (intraoperacines ir pooperacines) bei fistules. Dėl to jis yra tinkamiausias žaizdų valiklis daugeliui žaizdų priežiūros atvejų.

 

hidden1hidden2
Granudacyn 100 ml buteliukas ir gelis
  • Veiksmingas visų tipų žaizdoms
    Granudacyn galima naudoti visoms lėtinėms žaizdoms, įskaitant diabetinės pėdos opas, pragulas ir venines kojų opas. Be to, jį galima naudoti ūmioms ir užterštoms žaizdoms, taip pat pirmojo ir antrojo laipsnio nudegimams.

  • Geresnė priežiūra, geresnė gyvenimo kokybė
    Kovoti su infekcija, tačiau nenutraukti natūralaus gijimo proceso yra svarbu siekiant užtikrinti paciento gerovę ir palaikyti gijimą.

  • Ilgas galiojimo laikas, visada po ranka
    Atidarytą Granudacyn galima laikyti kambario temperatūroje ir naudoti keliems pacientams iki 90 dienų (gelis) ir 60 dienų (tirpalas).
hidden1hidden2
Kaip jis veikia

Prieš valydami žaizdą, užtepkite Granudacyn® ant žaizdos dugno. Tirpalo nereikia neutralizuoti ar skalauti, juo galima drėkinti žaizdos tvarstį ir drėkinti pačią žaizdą.

hidden1hidden2
hidden1hidden2
hidden1hidden2
hidden1hidden2
hidden1hidden2
Žiūrėti visus IFU

'References'

Kontaktai
Mölnlycke Uždaryti

Sveikatos priežiūros specialisto patvirtinimas

Informacija puslapyje, į kurį eisite, skirta sveikatos priežiūros specialistams. Paspaudę žemiau esantį laukelį patvirtinate, kad esate sveikatos priežiūros specialistas.